Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/sklzlt/domains/street-dance.lt/public_html/wp-content/themes/awaken/functions.php on line 73
Vilnius – SKILLZ studija – Street-Dance.lt | Gatvės šokių naujienos Lietuvoje ir netik

Vilnius – SKILLZ studija

40.00

Gatvės šokių studija Vilniuje kviečia įvairaus amžiaus žmones šokti Hip hop’ą, House’ą, Breiką, Dancehall’ą, Vogue’ą, Solo Latino ir Poppingą. Niekada nesi šokęs SKILLZ’uose? Čia gali įsigyti pirmojo mėnesio abonementą su nuolaida!

Out of stock

Description

Apie šokių studiją

Gatvės šokių studija SKILLZ – septintus metus veikianti šokių mokykla, po vienu stogu auginanti hip-hop, house, popping, bboying, dancehall, solo latino bei vogue šokėjus. Kiekvieną sezoną SKILLZ tampa antrais namais daugybei nuolatinių šokėjų. Dėl geros ir darbingos atmosferos SKILLZ traukia ir ne vietinius šokėjus, kurie, būdami Vilniuje, nepraleidžia progos ateiti pasitreniruoti. SKILLZ studijoje mokomės judėjimo, muzikos pajautimo, improvizacijos, grupės stato šou ir dalyvauja pasirodymuose Lietuvoje ir užsienyje. Kiekvieną savaitę vyksta kūno lavinimo treniruotės Body Training. Visos treniruotės suskirstytos pagal amžių ir pažangumo lygį. Studija yra labai patogioje vietoje, netoli Balto tilto, todėl lengvai pasiekiama iš daugelio Vilniaus mikrorajonų.

Apie treniruotes

Čia gali šokti įvairius stilius pagal šį tvarkaraštį:

Studijos video

Apie trenerius

deni Denis (a.k.a. B-boy Deni) breiką šoka nuo 2005-ųjų metų, o šokti moko jau septintus metus. Jis yra patyręs ir gerbiamas mokytojas bei šokėjas. Su nuotaika, tačiau užtikrintai vedamos treniruotės duoda puikių rezultatų. Jo treniruotėse mokiniai ugdomi ne tik kaip solo šokėjai, tačiau mokomi ir darbo komandoje, negailint laiko statomi komandiniai šou, vyksta draugiškos kovos, ratukai… žodžiu – verda tikras breikerių gyvenimas! Nuo 2007 m. pradėjęs skinti laurus įvairiuose breiko konkursuose, 2008 m. tapo breiko komandos “Uppercut” nariu ir idėjų generatoriumi. Tiek su komanda tiek kaip solo šokėjas per visus šiuos metus Deni į savo sąskaitą įsirašė daug laimėjimų. Denis rodo puikų pavyzdį mokiniams niekada nenustodamas tobulėti. Pats breiko mokėsi iš tokių šokėjų, kaip Menno Van Group (NL), Bboy ATA (FIN), Mr. Wiggles (USA), Bboy Neguin (BRA), Bboy Yan (RU), Bboy James (NL), Bboy Roxrite (USA), Bboy Pluto (UKR), Bboy Niek (NL), Bboy Venum (USA), Bboy Neguin (BR), Bboy Mazz (BLR), Bboy Vados (Ru), Bboy Focus (FIN), Bboy Sokol (BLR), Bboy Lil Ceng (GER), Bboy Tim (FRA) “Invisible Soul”, “ Funky Massons”, “Bad Taste Crew” ir kt.

guodaGuoda – visų mylima, gera, graži, blondinė ir ji šoka HOUSE! 5 metai sportinių šokių, 7 metai Show Dance ir tiek pat metų įvairių gatvės šokių…Viso susidaro jau solidus skaičiukas, iš kurių paskutinius šešerius metus daugiausia širdies ir darbo Guoda įdeda į HOUSE šokio tobulinimą. Viena pirmųjų SKILLZ studijos narių nuo rugsėjo pradės jau ketvirtąjį savo, kaip trenerės, sezoną, vesdama HOUSE treniruotes. Guodai labai svarbu ne tik puikiai praleistas laikas treniruotėje, bet ir rezultatas, kuris akivaizdus! Tiek šokdama pati Jacksterz komandoje, tiek jos mokiniai kasmet iškovoja po keletą pergalių įvairiuose konkursuose. House ir kitų gatvės šokių mokėsi iš vienų geriausių: Brooklyn Terry (JAP/USA), Yugson (FRA),  Amy Secada (USA), Sekou Heru (USA), Hiro (JAP), Caleaf (USA), Buddha Stretch (JAV), Bobby Mileage (USA), Rabah (FRA), Wave (LV), Jiga Boo (UK/BY), Kusch (RU), BranuOne (SK), King Charles (USA), Jeff Selby, Camron One-Shot (FRA), Blacka Di Danca (USA), Carlito Crianca (FRA), Adam (PL) ir kt.

dainiusDainius – profesionalus sportinių šokių šokėjas, šokantis visą savo gyvenimą. Turi gerą humoro jausmą, gražią šypseną, sodrų balsą bei nerealiai šoka uždegančius Lotynų Amerikos šokius, tokius kaip JIVE, CHA CHA CHA, SAMBA, RUMBA, ROCK & ROLL, SWING, SALSA, SALSA CUBANA, PASO DOBLE bei, žinoma, BACHATA! SKILLZ studijoje Solo Latino pamokas veda jau penktus metus. Pradėjęs šokti nuo 4 metukų, Dainius net 14 metų treniravosi „Rid-Rito“ kolektyve, o savo, kaip profesionalo karjerą tęsė puikiai visame pasaulyje Lietuvą atstovavusiame sportinių šokių kolektyve „Žuvėdra“. Be daugybės apdovanojimų, Dainius, kaip vieną svarbiausių laimėjimų, išskiria 2002 m. Kopenhagoje vykusiame Europos čempionate laimėtas pirmąsias vietas tiek Lotynų Amerikos šokių, tiek Standartinių sportinių šokių kategorijose. Dainiaus vedamose Solo Latino šokių pamokose nuo pačių pagrindų išmoksite šokti stilingus, niekada iš mados neišeinančius Lotynų Amerikos šokius. Didelis pliusas, kad nereikia ieškoti partnerio, pakanka tik Jūsų noro šokti. Dainius asmeniškai pažada, kad jo vedamose Solo Latino pamokose bus žiauriai karšta!

deimanteDeimantė – šokėja ir choreografė, ketvirtus metus SKILLZ studijoje ves dancehall pamokas. Svarbiausia jos pamokose – muzika. Jei išgirdus reggae ar dancehall ritmus kažkas viduje suvirpa ir norisi judėti – čia Tavo vieta! Mokomės ne tik klausyti, bet ir išgirsti, pajausti nuotaiką, papasakoti judesiais dainos istoriją, išpildyti muziką techniškai ir kūrybiškai. Kiekviena treniruotė vyksta šiek tiek kitaip, išmokstama kažko naujo ir niekada nežinai, kuo liksi nustebintas šįkart „Kiekviena treniruotė man – kaip šventė, todėl kruopščiai joms ruošiuosi, o šypsenos treniruotės gale bei puikūs rezultatai konkursuose – geriausias atlygis už nesibaigiančias darbo valandas!” – sako Deimantė. Per trumpą laiką meile dancehall‘ui Deimantė užkrėtė didelį būrį šokėjų (merginų ir vaikinų!), vedė seminarus Kaune, Vilniuje, gatvės šokių stovykloje „Monciškės“, Latvijoje. Ji kas vasarą keliauja ir mokosi autentiškų judesių iš šokėjų Jamaikoje, nuolat tobulinasi seminaruose Prancūzijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, organziuoja seminarus su dancehall šokėjais Lietuvoje.

raidasRaidas – jaunas (bet laikmetį lenkiantis), perspektyvus (o mes matom!), extravagantiškas (visų dėmesį prikaustantis) šokėjas, kuris pradės savo antrąjį sezoną SKILLZ studijoje su dramatišku ir kol kas dar daugumai lietuvių paslaptingu stiliumi – VOGUE. Apie save Raidas pasakoja kaip apie naujovių ieškantį, išsiskiriantį iš minios, laužantį standartus ir stereotipus. Kaip ir Vogue. Šis SKILLZ šeimos narys šoka septynerius metus, iš kurių didžioji dalis buvo savęs ieškojimo laikas. Per tuos metus jis išbandė tautinius, pramoginius šokius, hip-hop, house, waacking ir šiuolaikinį šokį, įgavo puikius kūno valdymo ir šokio pagrindus, o be to, daug dėmesio skyrė ir iki šiol skiria madai. Būtent domėjimasis mada atvedė Raidą prie dabartinės aistros vogue šokio stiliui. Tarsi norėdamas pralenkti pats save, Raidas gimtajame mieste lankė treniruotes net keliose vietose, tuo pat metu savo sukauptomis žiniomis dalinosi ir su kitais – vedė treniruotes bei seminarus ne tik Klaipėdoje, bet ir kituose Lietuvos miestuose, teisėjavo renginiuose Pabaltyje.

austeAustė – pažįstama visiems studijos nariams draugė ir trenerė, kuri nuo rugsėjo pradės jau antrąjį savo treneriavimo sezoną Nuo SKILLZ studijos pirmųjų dienų iki šeštojo gimtadienio, Austė visada kažkur čia! Hip-hop’as, popping’as, dancehall’as arba viskas kartu! Ir viskas puikiai sekasi! Nieko keisto žinant, kokia Austė reikli sau, atsakinga ir protinga (!) Nuo rugsėjo mėnesio 14-18 m. hip-hop pradedantieji ir jau antramečiai šokėjai bus stipriose šios žavingos merginos rankose. Viso Austė šoka jau 12 metų. Iki tol, kol atsidūrė SKILLZ studijoje, mokėsi liaudies šokių ir baleto, o su hip-hop‘ u susipažino atsitiktinai ir dabar tai vadina likimu. „Šokis man – tai visų pirma laisvė! Vaizduotei, kūnui, visiems tavo norams. Tai terpė, kurioje išlieji blogą energiją ir pasikrauni geros Be viso to, tai ir didelė bendruomenė, kurios dalimi tapęs, niekada nenorėsi to paleisti“. Šokio Austė mokėsi iš: Mr. Wiggles (USA), Alex Mechanikool (UK), DRE10 (Ukraine), Shaadow (UK), Kefton (FRA), Kashmir (UK), Paradox (NLD), Ben Wichert (GER), Sheva (PL), A NI MAL (FR), Kaczorex (PL), Rifa Ri (PL), Marek (EST), Bouboo (FR), JigaBoo (BY/UK), Jiff Di Bossman (Haitti/RUS), Verushka Bonchinche'(BLR), Rafa (ESP), Rochka (FRA).

maxMaksas – Tai visada geros nuotaikos, visada šokantis ir vienu metu esantis visose trijose SKILLZ salėse žmogus. Nuo 2012 m. iki turbūt visada, nes… Visi keliai Maksą veda į SKILLZ. Jis veda poppingo ir hip-hop’o pamokas, o savo mokiniams ir vėl žada daug veiksmo, jam’ų, battle’ų, laimėjimų! Šokti pradėjo prieš 6 metus ir iš karto parodė, kad jo vieta – šokių pasaulyje ir pasiliks čia ilgam. “Per pastaruosius metus nebuvo nei dienos, kai nešokau. Šokiai yra didelis gėris, tai – laisvė!” – sako Maksas. Jo pamokose liejasi gera energija ir kūryba, o mokiniai pasikrauna ne tik puikios nuotaikos, bet ir neįkainojamų žinių bagažą. Šokėjas nuolat tobulinasi gatvės šokių seminaruose Lietuvoje bei užsienyje, o įprastą dieną galima jį sutikti tiesiog šokantį gatvėje: jei yra muzika ir draugai – daugiau nieko nereikia 😉 Negana to, Maksas nuolat kur nors, ką nors laimi… pastaruoju metu jis išplėšė šias pergales:  1vieta JJ Street Baltic Session Estijoje ( Pop Lock 2vs2), pusfinalininkas Juste Debout Nordic (Popping 2vs2), 2vieta Vilnius Street Battle 2016 (Hip-hop 2vs2), 1vieta The Lord of the Circle (Battles 7×7 su komanda “Kilowatas”), 2 vieta RISE UP 2016 (Battles 5vs5 su komanda “Kilowatas”), 1 vieta European Cup’16 (Hip-hop 3vs3 su komanda “Babushka crew”), 2 vieta Ghetto dance battle’16 (Popping 1vs1).

gabijaGabija – SKILLZ salėse ir koridoriuose ją buvo galima pamatyti nuo pirmųjų studijos veiklos dienų, o nuo rugsėjo prasidės ketvirtasis jos vedamų hip-hop pamokų sezonas. Šokiai jos gyvenime – nuo pirmos klasės. Pramoginiai, šiuolaikiniai, o pagaliau ir hip-hop’as. Gabija įrodė, kad bet kuris šokio stilius jai įkandamas, vis tik arčiausiai širdies – hip-hop’as, todėl meile šiam šokiui ji dalijasi su mažiausiais studijos vaikais. Gabija puikiai su jais sutaria ir žino, ko reikia: įkvepiančio pavyzdžio, palaikymo ir gero žodžio! Na ir svarbiausia, kad būtų linksma. Dėl gerumo, pozityvumo ir didelės šypsenos Gabija greitai įsilieja į bet kokį kolektyvą, todėl šoko geriausiose SKILLZ komandose: “KavaY”, “SKILLZ unity”, “Jacksterz”, “SKILLZ Fam”, “Bubble Hard“, “BadMan”. Gabijai šokiai – tiek šou, tiek improvizacija – didžiausia dovana ir malonumas.Šokio mokėsi iš: Buddha Stretch (USA), Junior Boogie (CAN), Hiro (Japan), Antoinette Gomis (FRA), Joseph Go (FRA), Keskya (NO/FR), Cricket (USA), Henry Link (USA), Kashmir (UK), Paradox (NLD), Camron one shot (FRA), Kush (RUS), Physs (France), Nikki (SVE), King Charles (USA), Mulla and Regina (RUS),Caleaf (USA), JR Boogaloo (USA), Jiff di Bossman (RU/Haitti), Rochka (FRA), Dedson Killa (FRA), Tanya Kupra (BLR), A NI MAL (FRA), Bouboo (FRA), Ben Wichert (GER).

emilisEmilis – linksmas, jaunas ir reiklus treneris, kuris visuomet sukasi Lietuvos gatvės šokių sūkuryje. Jį galima pamatyti dalyvaujant beveik visose šokių kovose ir, nemaža to, skinant pirmas vietas. Emilis sako, kad šokyje svarbiausia noras – „Jei norėsi anksčiau ar vėliau, visuomet pavyks“. Šokti Emilis pradėjo nuo sportinių šokių jau būdamas 5-erių metų. Po to mokėsi šiuolaikinio šokio bei gatvės šokių technikų. Šiuo metu daugiausia savo laiko skiria HOUSE šokiui ir tai daro jau 5 metus. Šokių seminarus ir pamokas įvairiose studijose Emilis veda taip pat 5 metus. Nuo 2016 metų sausio jis prisijungė prie SKILLZ kolektyvo ir treniruoja JACKSTERZ komandą.  Emilis labiausiai vertina ir tikisi iš mokinių žingeidumo. Jis teigia, kad jo pamokose tempas yra ganėtinai didelis, tad tinginiauti pas jį nepavyksta! Patirties Emilis sėmėsi iš tokių šokėjų, kaip: Brooklyn Terry (JAP/USA), Kapela (FRA), Scramblelock (USA), GOGO brothers (JAP), Carlito Crianca (FRA), Greenteck (CAN), Dimension (NLD), Alesya (RUS).

sandraSandra – jauniausia studijos trenerė, tačiau viena daugiausiai pasiekusių studijos šokėjų. O šokti SKILLZ‘uose ji pradėjo seniai – jau 2011m. Be pagrindinio ir širdžiai mieliausio hip-hop’o, Sandra dar mokėsi dancehall’o, popping’o ir net breaking’o. Jos talentas freestyle’ui buvo pastebėtas iškart. Vos tik pradėjusi mokytis bazinių hip-hop‘o judesių, ji jau pirmaisiais metais dalyvavo šokių kovose. Visus maloniai stebino spartus jaunosios Sandros tobulėjimas. Pati ji sako, kad šokis jai tai sielos išlaisvinimas. Mergina keliauja po Lietuvą, Europą, o 2016m. vasarą nuvyko iki pat Jaltos (Rusijoje) ir dalyvauja, kaupia patirtį įvairiuose konkursuose bei semiasi įkvėpimo iš kitų šokėjų. Šiuo metu Sandra SKILLZ studijoje veda FREESTYLE pamokas įvairių stilių ir amžiaus šokėjams. Sandrą gatvės šokių pasaulyje jau žino visi, o dėl jos mielo būdo ją nuolat giria ir palaiko stipriausi Lietuvos ir užsienio šokėjai. Ji teigia, kad ją įkvepia visi šokėjai, kurie stengiasi, domisi, dalyvauja, rizikuoja ir sunkiai dirba. Sandrai teko garbė šokti ir užimti antrąją vietą (!) 2016m. vykusiame Ghetto Games Dance Festival, į kurį susirinko kviestiniai šokėjai. Sandra patekusi į finalus kovojo prieš Rochka Loye Noel iš legendinės prancūzų komandos Criminalz crew!

Kontaktai

Puslapis: www.skillz.lt
Facebook: www.facebook.com/skillzstudio
Instagram: www.instagram.com/skillz_studio
El. paštas: info@skillz.lt
Tel. nr.: 8 673 90267
Adresas: Lukiškių g. 5, 2a