Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/sklzlt/domains/street-dance.lt/public_html/wp-content/themes/awaken/functions.php on line 73
Kaunas – In*Beat studija – Street-Dance.lt | Gatvės šokių naujienos Lietuvoje ir netik
Sale!

Kaunas – In*Beat studija

25.00 20.00

In*Beat studija kviečia naujokus prisijungti prie Street Dance, House, Bachata ir  Lindy Hop šokių Kaune ir šokti pigiau pirmą mėnesį įsigyjus kuponą čia.  Registruodamiesi www.inbeat.lt svetaineje prie pastabų įrašykite kodą Street-dance.lt.

Out of stock

Description

Apie šokių studiją

Tai vieta, sukurta šokiui, įsikūrusi patogioje vietoje Kauno miesto centre kurioje dirba savo darbui atsidavę šokio ir fizinių treniruočių mokytojai. Puoselėjame šokį jau 9 metus. Čia sukurta tinkama aplinka mokytis bei gilintis į šokio istoriją, judesių, technikos ir šokio meno visumą. Taip pat sudarytos programos ir mokymosi metodai, kurie ugdo kūrybišką, aktyvią ir atvirą asmenybę. Mokome lindy hop, bachata, gatvės ir house šokio stilių.

Apie treniruotes

Čia gali šokti įvairius stilius pagal šį tvarkaraštį:

Studijos video

Apie trenerius

3Edas Matulaitis ir Edita Kriaučiūnaitė – Pora, kupina maksimalizmo, noro kurti, veikti ir šokti. Kartu jie, kaip suderintas saksofonas, papildydami vienas kitą yra neišskiriama pora šokiuose. Drauge jie šoka trejus metus. Nuo pat pirmosios pažinties su lindy hop‘o kultūra jie tapo aktyvūs bendruomenės nariai. Vietinių vakarėlių metu yra ne kartą įrodę, jog sugeba ne tik bazinį swingout‘ą padaryti, bet ir ore skraidyti. Noras save atskleisti lindy hop šokyje juos sujungė ir rodos dar ilgai neišskirs. Jie stengiasi kuo labiau pažinti šį šokį bei įsitraukti į tarptautinę lindy hop‘o bendruomenę. Galima drąsiai teigti, jog lindy hop‘as ne tik jų laisvalaikio užsiėmimas, – tai jų gyvenimo dalis.

1 (7)Dovydas Girdauskas a.k.a. Dozzy šoka nuo ankstyvos jaunystės.  Pramoginiai, šiuolaikiniai ir gatvės šokių stiliai jam nebe naujiena. Prieš 4 metus pirmą kartą išvydęs šokėjus gatvėje, užsikrėtė nepagydoma liga. Būdamas atkaklus ir darbštus pažabojo šokio virusą, priversdamas jį judėti kaip pačiam norisi. Šokiuose Dovydas maksimalistas ir ne iš tų kurie greitai nuleidžia rankas.  „Antros ir trečios vietos manęs netenkins, kad ir kiek laiko užtruktu, mano treniruojamos komandos  pasieks pirmąsias vietas .“ Su tokiu užsidegimu Dovydas kalba nuolatos, o tai tik dar labiau patvirtina, jog tokiam žmogui gyvenime nėra ribų.Dovydas gatvės šokių mokėsi iš Paradox, Ben, Cyborg, Nelson, Rusya, Alex the cage, Nobru, Boubou ir Kashmir.

 

2Emilis Pilionis – Jaunas, energingas, ir šokiuose visada 100% save atiduodantis Emilis Pilionis, būdamas 5-erių pradėjo nuo sportinių šokių disciplinos. Gyvenime jis paragavo ne vieną šokių stilių. Sukauptą patirtį sudaro sportiniai, šiuolaikinis ir gatvės šokiai. Studijuodamas LKKA Kūno kultūrą ir šokį tobulina asmeninius trenerio sugebėjimus, bei kompetencijas. Šiuo metu daugiausia savo laiko jis skiria gatvės šokiams – House, Locking ir Hip Hop. Nepaisant to, Emilis niekada nebijo ekspermentuoti, ieškoti, maišyti įvairius šokių stilius, dalyvauti įdomiuose projektuose. Lietuva gali didžiuotis, jog Emilis kartu su Jokūbu Nosovu pateko į geriausių Locking šokėjų aštuntuką, pasaulinio mąsto čempionate „Juste Debout“, Paryžiuje. Patirties jis sėmėsi įvairiuose šokėjų seminaruose: Scramblelock (J.A.V.), Budha Strech (J.A.V.), Henry link (J.A.V.), P-lock (Pranc.), J-Soul (Pranc.), Kite (Japonija), Flockey (Vokietija) ir k.t. Jo moto – „Mokyk kitus ir mokykis iš kitų.“

1 (4)Eimantas Tauklys – Ar įmanoma suderinti informatiko darbą su Lotynų Amerikos šokiais? Dar ir kaip, Eimantui – tai vienas malonumas. Tačiau jis atrado šokius supratęs, jog turi daugiau judėti, nes programuodamas per daug laiko praleidžia sėdėdamas. Naują postūmį ir įkvėpimo jis įgavo, kai atrado „Salsa Kaunas“ bendruomenę. Jau po kelių treniruočių jis išdrįso nueiti  į „Social dance“ vakarėlį (t.y. lotynų muzikos diskoteka, kurioje šokėjai susirenka ne mokytis, tiesiog šokti, improvizuoti bei mėgautis muzika ir tarpusavio bendravimu.)   Šokti Eimantui su labiau pažengusiomis  merginomis buvo tikrai sudėtinga, todėl jis stipriai ir daug treniravosi, kol išmoko vesti geriausias šokėjas. Šalia Salsos jį sužavėjo ispaniška bachatos muzika ir aistra, kuri atsiskleidžia  šokio metu. Eimantas,  Bachata labai aktyviai šoka nuo 2011 metų, o patirties sėmėsi iš užsienio mokytojų dalyvaudamas seminaruose Lenkijoje, Kroatijoje, Portugalijoje taip pat aktyviai dalyvauja įvairiuose seminaruose, renginiuose ir varžybose. Linksmas, atkaklus sukaupęs nemažai žinių jomis nori pasidalinti su Jumis. Pamokose išmoksite šokti Bachatą bei atversite duris į aistringus „Social dance“ vakarėlius.

Kontaktai

Puslapis: http://www.inbeat.lt
Facebook: https://www.facebook.com/InBeatFB
Instagram: https://www.instagram.com/inbeatlive/
YouTube: https://www.youtube.com/user/InBeatTV
El. paštas: info@inbeat.lt
Tel. nr.: +37067127936
Adresas: Vytauto pr. 79, Kaunas