Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Vasaros šokių ir judesio stovykla MY FLOW

August 3 @ 16:00 - August 10 @ 14:00 UTC+2

Ir vėl ateina vasara, o su ja saulė, nuotykiai, šiluma ir šokių/judesio stovykla MY FLOW!

Šiai metais stovykla žada būti dar spalvingesnė, linksmesnė ir jaukesnė! Bus dar daugiau ieškojimų ir atradimų, iššūkių ir įkvėpimo!

Šokių stovykla MY FLOW yra skirta visiems nuo 8 iki 99 ir daugiau metų, nepriklausomai nuo šokių/ judesio patirtes ar fizinio pasiruošimo. Kvalifikuoti ir įgūdę mokytojai pasistengs, kad kiekvienas gautų kuo daugiau, būtent jam naudingų ir atitinkančių jo poreikius žinių.

Stovyklos tvarkaraštis yra sudeliotas taip, kad kiekvienas pats pagal savo pajėgumą ir norus galės rinktis jį dominančius užsiėmimus. Šiais metais fokusuosimės ne tik į šokį ir skirtingų stilių technikas, bet ir į patį judesį, kontaktą, sąmoningumą judant, kūno pažinimą, nemažai eksperimentuosime.
O tiems, kas važiuoja tiesiog daug šokti ir intensyviai tobulėti, ši stovykla bus tikra šventė!
Kaip visada derinsime linksmybes ir darbą, prakaitą ir džiaugsmą!

🔺KADA? Rugpjūčio 3-10 d.d.

🔺KUR? Molėtų raj, Kirneilės kaimas, POILSIO BAZĖ RŪTA Gyvensime uždaroje teritorijoje, nedidelėmis grupelėmis, puikiuose namukuose su patogumais, dušais ir WC, nuostabia gamta aplink ir šalia esančiu ežeru.

🔺KIEK? 200 eurų (maitinimas x 3 ir nakvynė įskaičiuoti) .
*190 eurų – užsirezervavus vietą iki balandžio 23.
**100 eurų – už savaitgalio intensyvą (Rugpjūčio 3-5 dienomis) .
***važiuojant daugiau negu vienam šeimos nariui, taikoma 10eurų nuolaida kiekvienam.

❗DĖMESIO! Registracijos užstatas – 100 eurų privalo būti sumokėtas studijoje, grynais, savaitės bėgyje nuo registracijos (arba pranešus iš anksto, jeigu reikia daugiau laiko).
*Registruojantis po 06.15 avansą būtina sumokėti 3 dienų bėgyje po registracijos). VIETŲ SKAIČIUS YRA LABAI RIBOTAS! Vieta stovyklautojui rezervuojama tik sumokėjus užstatą, atsisakius vykti užstatas negrąžinamas.

****Atvykimas ir išvykimas savu transportu.

🔷 REGISTRACIJOS FORMA: https://tinyurl.com/ycgcorws
____________________________________________________________

APIE STOVYKLĄ
– Keturi šokių/judesio užsiėmimai per dieną.
– Rytinė mankšta.
– Kvalifikuoti, didelę patirtį turintys ir įkvėpti pasiruošę mokytojai.
– Edukacinės, kūno ir judesio pažinimo paskaitėlės.
– Skanus ir sotus maistas 3 kartus per dieną.
– Poilsis gamtoje, pasivaikščiojimai, sporto žaidimai, maudynės ežere.
– Filmų peržiūros.
– Daug smagių akimirkų su naujais ir senais draugais.
– Šokių vakarėliai, šokių kovos (I Love this Dance principu), pasirodymai.
– Hip-Hop, House Dance, Šiuolaikinio šokio, Baleto, Experimental (Freedom of Movement – FOM), Commercial Dance, Floorwork, Capoeira ir akrobatikos, Pilates pamokos.

STOVYKLOS MOKYTOJAI

GAUDRĖ KAZLAUSKIATĖ
Gaudrė yra visiems puikiai žinoma šokėja ir pedagogė, kuri visada spinduoliuoja atvirumu bei noru dalintis šokiu. Jos pagrindinė meilė – House Dance, bet ir kiti gatvės (ir ne tik) šokių stiliai jai nesvetimi. Šokėjas turi nuolat judėti į priekį, todėl Gaudrė labai daug investuoja į savo tobulėjimą. Be nuolatinių treniruočių salėje, įvairių konkursų bei šokių kovų, ji daug keliauja po pasaulį,dalyvauja tarptautinėse house šokių kovose ( “House dance forever”(Amsterdam), “House dance UK”(Anglija),”Boot dance camp”(Prancūzija), “Hot steppers”(Anglija), “Juste debout”(Amsterdam) ), bei seminaruose (Brooklyn Terry, Henry Link, Budha Strech, Caleaf Sellers, Sekou Herou, Hero Alma, Clara Bajado, “Serial Stepperz”(Kapela, Mamson, Malcolm, Mogwai, Franwa, Serge, Carlos, Yugson, Ange, Antoinette), Laure Cortellemont, Crazy Hype, Blacka di danca, Cameron One Shot, Animal ir dar daugelyje kitų).
Su nesibaigiančia energiją, visomis savo žiniomis bei noru jas perteikti, Gaudrė laukia Tavęs stovykloje!

GIEDRĖ STANKEVIČIŪTĖ
Giedrė yra šiuolaikinio šokio mokytoja ir Pilates instruktorė, turinti šokio edukologijos bakalaurą bei BCP (,,Body Control Pilates”) sertifikatą. Giedrė savo pažintį su šokiu pradėjo labai anksti – vos penkerių metų. Mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, baleto skyriuje. Vėliau jos savitos šokio stilistikos bruožai ryškėjo neoklasikos, šiuolaikinio šokio erdvėje, choreografinių projektų teatre ,,Vilniaus baletas“. Ten ji ne tik dirbo šokio mokytoja, bet ir šoko įvairiuose pasirodymuose, spektakliuose. Siekdama pamokų kokybės bei savito judėjimo Giedrė aktyviai dalyvauja šokio seminaruose/pamokose lietuvoje bei užsienyje.
Tad jei tave žavi nuoširdumas, šiluma, ieškojimai bei šiuolaikinis šokis susimatome stovykloje! 🙂

AGATA PEČIUL
Šokėja ir diplomuota šokių mokytoja, kuri specializuojasi hip-hop ir house šokių stiliuose. Šiuo metu, taip pat ypatingai daug dėmesio skiria experimental stiliaus tyrinėjimui bei Freedom of Movement bendruomenės plėtimui ir kūrybiniam judėjimui. Išskirtinis Agatos bruožas – pastovi šypsena veide ir noras perteikti mokiniams ne tik šokių techniką, bet ir skatinti juos ieškoti, būti žingeidiems ir drąsiai siekti savo tikslų. Nėra tokio žmogaus su kuriuo jį neatrastų bendros kalbos, nuo mažiausio iki didžiausio, visi yra laukiami ir gali išmokti šokti. Pagrindinis Agatos siekis – įkvėpti žmones geriems darbams bei teigiamam požiūriui į viską gyvenime, kaip pati sako, svarbiausia yra žmogaus ryšys su žmogumi ir gyvenimas harmonijoje su pačiu savimi, čia ir dabar.
Per pamokas daug dėmesio yra skiriama sąmoningam judėjimui, kūrybinio potencialo didinimui ir kiekvieno šokėjo unikalaus stiliaus paieškoms bei lavinimui.
“Nesvarbu iš kur tu, kiek tau metų, kokia tavo lytis, odos spalva, ūgis, svoris itt. – judėjimui ribų ir apribojimų nėra. Tad ruoškis ir susitinkam stovykloje!”

VILEN ARUTIUNIAN
Vienas iš brazilų capoeiros pradininkų Lietuvoje, įkūręs šalyje pirmąjį tarptautinės mokyklos Fundação Internacional Capoeira Artes das Gerais filialą ir jau 10 metų mokantis vaikus ir suaugusius brazilų kovos meno capoeira.
Taip pat, Vilenas yra sceninio judesio dėstytojas VDK, neatsilieka nuo šokio naujienų ir domisi skirtingais šokių stiliais, yra sporto treneris, daug išmanantis apie kūną ir jo galimybes, mokantis įkvėpti ir atverti naujas judesio galimybes, nepriklausomai nuo amžiaus ar patirties.

Details

Start:
August 3 @ 16:00
End:
August 10 @ 14:00
Event Categories:
, ,
Event Tags:
, , , ,
Website:
https://www.facebook.com/events/149361909217113/

Organizers

Freedom of Movement – FOM
G House

Venue

Poilsio baze Ruta
Moletai, + Google Map