Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

House is Funky judges workshops

November 23 @ 17:30 - 22:00 UTC+2

LT.

House is Funky pristato teisėjų seminarus

Kada?

17:30 – 19:00 Popping su OLAF
19:00 – 20:30 Hip Hop su SADIK
20:30 – 22:00 House su ATAZHAN

Apie seminarus

– Popping su Olaf seminare mokysitės:
Pagrindinė seminaro tema bus – bangos. Pradėsime nuo paprasčiausių pratimų rankomis ir taip pereisime į viso kūno bangas. Taip pat skirsime dėmesio vienam iš metodų “Snaking”, mokinsimės Kobros stiliaus. Galiausiai šnekėsime apie įvairias “Liquid” variacijas ir “Roll wave” konceptus.

– Hip Hop su SADIK semianre mokysitės:
Pagrindinė seminaro tema bus – muzikalumas. Šnekėsime apie muziką ir jos energiją. Kiekvienas esame papuolę į situaciją, kuomet nežinome dainos arba skambama melodija mums nepatinka. Todėl Sadik paaiškins metodus, kaip klausyti ir pasakoti dainos istoriją, kad šokis būtų ne tik gražus, bet ir malonus mums patiems. Sadik sako: „Žinoti kiekvieną dainą tai ne muzikalumo įrodymas”.

– House su Atazhan seminare mokysitės:
Pagrindinė seminaro tema bus – orginalumas. Pradėsime nuo bazinių judesių ir variacijų. Atazhan parodys, kaip iš paprasčiausių judesių galima kurti savo variacijas ir būti orginaliems. Taip pat leisimės ant žemės ir mokinsimės įvairių “Lofting” pratimų. Galiausiai Atazhan atsakys į visus jūsų klausimus ir padės vystiti jūsų orginalumą.

Kaina

1 seminaras – 17 €
2 seminarai – 25 €
3 seminarai – 30 €

Kur ?

“Skillz” Šokių studija. Basanaviciaus g. 7a 2 aukštas

Registracija (būtina) : https://goo.gl/forms/3lcysMP1I5EVDLMZ2

EN.

House is Funky presents judges workshops

When ?

17:30 – 19:00 Popping with OLAF
19:00 – 20:30 Hip Hop with SADIK
20:30 – 22:00 House with ATAZHAN

About workshops

– Popping with Olaf workshop you will learn:
Main workshop part will be – Waving. We will start with basic waves using arms and whole body. Then a little bit about “Snaking” focusing on cobra concept. Finally we will try liquids and roll wave concept.

– Hip hop with Sadik you will learn:
Main workshop part will be – musicality. We gonna talk about music and energy. Everyone has a hard time when there is a song and you don’t know it or you don’ t like it. Finding an easy way to songs will be our task. “To know every song is not a proof of musicality” – Sadik.

– House with Atazhan workshop you will learn:
Main workshop part will be – originality. We will start with basics and variations. Atazhan will show how you can use basic moves to create your own moves and be original. Then then we will go down and learn some “Lofting” concepts. Finally we will have conversation with all your questions about how to be an original dancer.

Price

1 workshop – 17 €
2 workshops – 25 €
3 workshops – 30 €

Where ?

“Skillz” street dance studio. Basanavičiaus g. 7a. Second floor.

Registration (must) : https://goo.gl/forms/3lcysMP1I5EVDLMZ2

Organizer

House is Funky

Venue

J. Basanavičiaus gatvė 7, LT-01118 Vilnius, Lietuva