Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dance workshop`as: House & Vogue Klaipėdoje!

December 8 @ 11:00 - 14:15 UTC+2

Saidos šokio namai kviečia jus į Dance workshop`ą Klaipėdoje! Susipažinsime su House technika ir Guoda Dinsmontaite, bei Vogue kultūros pradininku Lietuvoje – Raidu Prodigy 🙂

Programa:
House: 11.00 – 12.30
Pertrauka: 15 min.
Vogue: 12.45 – 14.15

Gruodžio 8 dieną būkite pasiruošę pasisemti gerų emocijų, nes Guoda šokio pasaulyje yra nei daug nei mažai – dvidešimt vienerius metus 🙂 Iš visų jų, paskutinius septynis metus ji gilinasi į įsimylėtą HOUSE šokių stilių (pati šoka, dalyvauja, mokosi iš garsiausių House šokėjų visame pasaulyje, kuria bei veda treniruotes SKILLZ šokių studijoje, Vilniuje). Šis stilius nuostabus tuo, jog jame yra tiek laisvės, kiek tik šokėjas turi fantazijos. Seminaro metu ji dalinsis sukauptomis teorinėmis žiniomis, supažindins su baziniais judesiais, pamokys įvairių variacijų, duos patarimų kaip galima kurti variacijas pačiam, pamokys house naudojamų judesių ant žemės (lofting) bei viską vainikuos bendra choreografija.

Seminaras tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems šokėjams. Amžiaus limito nėra. Tad čia laukiami visi, kuriems patinka house muzika, kurie nori išmokti kažką naujo, įsikvėpti ar tiesiog gerai praleisti laiką. Nes Guodai šokyje svarbiausia, kad tiesiog būtų GERA ir LINKSMA BŪTI.

Guoda pamatyti galite čia: https://www.youtube.com/watch?v=xtoocPPK0gs

Tikime, jog apie Vogue žinote nedaug, tad Raido workshopas bus itin įdomus, nes Raidas Prodigy – Vogue šokio kultūros pradininkas ir kuratorius Lietuvoje. Priklausantis dviems Vogue šokio šeimoms “Legendary Innovative House Of Prodigy” iš Amerikos ir “European International Kiki House Of Angels”. Raidas yra ne tik diplomuotas šokio mokytojas ir vienos didžiausių Vilniaus gatvės šokių studijos “SKILLZ” treneris, bet taip pat Vogue šokiu profesionalioje teatro scenoje besidalinantis Vilniaus miesto urbanistinio šokio teatro “Low Air” atlikėjas.

Seminaro metu gilinsimės į vieną iš trijų Vogue šokimo stilių – Vogue Fem. Aiškinsimės kokie 5 privalomi elementai jį sudaro, mokysimės tų elementų variacijas ir kaip viską sujungti tarpusavyje, jog šis Vogue šokimo stilius būtų atliekamas taisyklingai.

Raidą pamatyti galite čia: http://inx.lv/w5A

Seminaruose laukiame Tavęs! Net jei Tu niekada nebandei šokti House ir Vogue, tai puiki proga pabandyti.
O kiekvienam profesionaliam šokėjui/ai, puiki galimybė pakartoti abėcėlę bei pasisemti žinių iš dviejų super talentingų žmonių bei puikiai praleisti laiką!!! Op op op !!!

Visos dienos kaina: 25 eur.
Vieno workshop’o kaina: 15eur.

Mokestis Jums neatvykus yra negrąžinamas.

Registracija iki gruodžio 1 d. atvykus sutartu laiku Liepų g. 54 (4 korpusas) arba čia: http://tiny.lt/yh2dydu
Užsiregistravus gausite patvirtinimą ir informaciją dėl mokėjimo.
Daugiau info: 8-683-93531

Details

Date:
December 8
Time:
11:00 - 14:15
Event Categories:
, ,
Event Tags:
, , , , , ,

Venue

Saidos Šokio Namai
Liepų g. 54
Klaipeda, LT
+ Google Map