Mr. Wiggles: Į „Vilnius Street Battle with NESCAFÉ“ atsivešiu žinias ir vakarėlio atmosferą

Jau šį šeštadienį, vasario 23 d., Neries pakrantė skambės garsiai kaip niekad. Nuo pat ryto „Forum Palace“ vyks atrankos į stipriausią gatvės šokių renginį Lietuvoje – „Vilnius Street Battle with NESCAFÉ“, o popiet užvirs gatvės šokių kovos. Hip-hop, huouse, popping ir bboying kategorijose varžysis stipriausi Lietuvos ir užsienio šokėjai.
„Tikrai bus į ką pažiūrėti… Užsiregistravo virš 200 dalyvių, o į kovas pateks tik po 8 kiekvienos kategorijos atstovus. Kviečiame visus atvykti stebėti ir atrankas, nes lietuviams tikrai reiks palaikymo! Vien savos sienos nepadės, reikia labai daug geros energijos iš Jūsų”- apsilankyti kviečia renginio organizatoriai. Visus dalyvius vertins bei savo solo šou rodys šokių pasaulio žvaigždės: Mr. Wiggles (JAV), Rabah (FRA), Kefton (FRA), Bboy Yan (RUS), Bboy Focus (FIN), Bboy James (NL).
Vienas laukiamiausių rengino teisėjų – Mr. Wiggles – į Vilnių atskris tiesiai iš Las Vegas. Puertorikietis iš Pietų Bronkso (NY), augęs su hip-hop kultūra nuo septinto dešimtmečio pradžios, šiuo metu yra vienas gerbiamiausių pasaulio šokėjų, visapusiškai talentingas legendinių komandų „Rock Steady Crew”, „Electric Boogaloos” ir „Zulu Nation” garbės narys. Paklausus Mr. Wiggles, ko tikisi iš renginio Lietuvoje, kur gatvės šokiai neturi tokių gilių tradicijų, atsakė paprastai: „Tikiuosi pasidalinti savo žiniomis su šokėjais ir suteikti renginiui vakarėlio atmosferą“. To tikimės ir mes! Šokių meistras savo žiniomis dalinsis ir dieną po renginio – skaitys paskaitą apie hip-hop kultūros istoriją. Specialus Mr. Wiggles palinkėjimas “Vilnius Street Battle with NESCAFÉ” dalyviams ir žiūrovams: “Stay real, stay funky, stay fresh, and bring PEACE, UNITY, LOVE and HAVING FUN!”
Nuo pat ryto žiūrovus užves skardžiabalsis renginio vedėjas MC Trix (Vokietija) su ypač stipria DJ‘ų komanda: DJ Marc Hype (Vokietija) ir DJ Vag (Ukraina). Renginys truks visą dieną, jo metu išvysite ne tik gatvės šokių kovas, bet ir pecialiai šiam renginiui paruoštus vedėjo bei šokėjų pasirodymus. Vienas iš renginio akcentų – „James Brown Tribute Show“, atliekamas MC Trix ir DJ Marc Hype. Beveik valandos trukmės gyvai atliekamos James Brown dainos ir nepakartojama MC Trix charizma nepalieka abejingų. „Šis šou yra gerai žinomas pasaulyje. Jis buvo atliktas ir per praėjusių metų renginį, be to, pasikeitė MC Trix partneris, todėl šįkart tai bus šiek tiek kitokia variacija. Manau, kad tai paskutinis kartas, kai šis šou bus rodomas Lietuvoje… Gero reikia po truputį “ – sako renginio organizatoriai.
„Vilnius Street Battle with NESCAFÉ“, tai trys viename: gatvės šokių turnyras, visą dieną trunkantis šou ir žiauriai geras vakarėlis, kurį visi kviečiami pratęsti iki ryto naktiniame klube „Gluck“. Ten plokšteles suks ir jau puikiai pažįstamas DJ Mamania, ir DJ Marc Hype bei DJ Vag.
„Šį renginį organizuojame antrą kartą. Po pirmojo sėkmės nesinori nuleisti kartelės, nori ją tik kelti. Tikimės, kad 4 mėnesiai pasiruošimo bus įvertinti šokėjų ir žiūrovų… Jau ruošiama scena, šviesos, daugybė aparatūros… Bus neeilinis gatvės šokių renginys, tai yra faktas!” – sako organizatoriai.

Bilietus platina BILIETAI LT

Renginio radijas ZIP FM
Informuoja naujienų portalas 15min.lt