Į ką atkreipti dėmesį renkantis šokių studiją

Šokių studija yra šokėjo antrieji namai. Šokėjo augimas priklauso nuo to KAIP jis treniruojasi ir KUR jis treniruojasi. Šokių studija suteiks jums pamokas ir išteklius tobulėjimui bei erdvę įsitraukti į šokėjų bendruomenę.
Taigi, kaip išsirinkti Jums tinkamiausią šokių studiją? Siūlome apsvarstyti šiuos 4 veiksnius ieškant kur šokti:
1. Mokytojai yra ne tik choreografai
Pamokos vertė ateina iš mokytojo. Pasidomėkite apie mokytojus internetiniuose puslapiuose, socialiniuose tinkluose, YouTube… Susidarysite aiškesnį įvaizdį apie jų šokio stilių, patirtį ir asmenybę.
Kai rasite Jums patinkantį mokytoją, nueikite į jo pamoką ! Vienintelis būdas įsitikinti ar jis geras – pasimokyti iš jo. Pamokos metu atkreipkite dėmesį kaip jis pasiruošęs. Ar gerai paaiškina judesius? Kokie jo tikslai? Ar jis gali Jus išmokyti tik choreografijų ar ir judėjimo pajautimo bei svarbiausia – KAIP šokti? Ar jis dažnai stabteli bandydamas prisiminti savo paties choreografiją?
Svarbiausias tikslas mokytojui turėtų būti mokinio tobulėjimas, gera studija priims ir kuruos tik tokius mokytojus.

2. Studijos fizinė būklė
Ne visos grindys yra vienodos – elastingos medienos arba “plaukiajončios grindys“ yra geriausios šokėjui. Jos padeda sugerti smūgius, mažina krūvį ant kaulų ir sąnarių bei yra puiki prevencija traumoms.
Saugumas? ✔
Be grindų yra ir kitų svarbių faktorių – švarūs tualetai ir organizuota administracija galbūt nebus pagrindinis faktorius renkantis šokių studiją, tačiau jie tikrai reprezentuoja darbuotojų darbo etiką ir efektyvumą. Tai rodo, kaip rimtai studija siekia sukurti Jums visapusiškai vertingą patirtį studijoje ir kiek dėmesio kreipia į Jūsų kaip kliento išlaikymą.

3. Pagrįsta kainodara
Skirtingose vietovėse pamokų kainos, žinoma, skirsis. Geras būdas įvertinti kainų dydį yra palyginimas su panašiomis pamokomis vykstančiomis tame pačiame mieste/artimiausioje lokacijoje.

4. Mokymo programos
Jei norite mokytis struktūrizuotai, ypač, jei esate pradedantysis, rinkitės tokią studijoje, kurioje yra sudarytos aiškios mokymo programos. Yra daug studijų, kurios veikia „Prisijunk bet kada“ principu, tačiau yra ir tokių, kurios siūlo skirtingų amžių ir lygių pamokas, kurias lankyti būtina norint pasiekti rezultatų. Pastarosios studijos pasirinkimas suteiks pospyrį šokti net tada, kai truputį tingisi ir taip nepaklysti iš tobulėjimo kelio.

Patikėkite, yra labai daug nuostabių, profesionalių šokių studijų, kurios patenkins Jūsų lūkesčius – tiesiog pasidomėkite, pabandykite ir pradėkite šokti !

Šaltinis https://blog.steezy.co/