TASTY CAMP 2015 | DANCE CAMP

TASTY CAMP – antrus metus organizuojama šokių stovykla, kuri siekia suburti ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos šalių šokėjus. Ši stovykla yra skirta visiems: tiek norintiems pradėti šokti, tiek patyrusiems šokėjams. Mūsų tikslas paskirstyti treniruočių krūvį ir intensyvumą pagal asmens gebėjimus, tai reiškia, jog kiekvienas norintis šokti gali važiuoti ir treniruotis pagal savo lygį. Stovykloje turėsite galimybę semtis patirties iš profesionalių Popping, Hip Hop, House, Tricking, Breakdance užsienio ir Lietuvos šokėjų.

Stovykla TASTY CAMP apjungs ne vieną šokių studiją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Stovyklautojų amžius yra neribojamas.

DATA:
• Birželio 30d. – Liepos 7d.

VIETA:
• Molėtų rajone, Labanoro miške, Bebrusų ežero pakrantėje.

KAINA:
• Kelialapio kaina 200 EU.

REGISTRACIJA VYKSTA IKI BIRŽELIO 1D.

STOVYKLOS PROGRAMOJE:

• Kiekvieną dieną vyks intensyvios 3-4 skirtingų šokių stilių treniruotės;
• Šokių kovos, pasirodymai, diskusijos su treneriais, naktinis žygis, Tasty olimpiada, daugybė šokio ratukų, konkursai, filmų vakaras ir daug kitų užsiemimų, paskutinio vakaro iššūkis.
• Kasrytinė mankšta;
• Maitinimas 4 kartus per dieną;
• Galimybė atsigaivinti ežere, paplaukioti valtimis ar baidarėmis, žaisti įvairius žaidimus: biliardą, futbolą, krepšinį;
• Stovykloje dalyvaus ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šokėjai, taigi bus puiki proga patobulinti anglų kalbos žinias, susirasti draugų bei gerai praleisti laiką;
• Stovyklautojų laukia įvairūs prizai, diplomai, apdovanojimai.

KITA INFORMACIJA:
• Stovyklautojai gyvens erdviuose nameliuose po keturis žmonės, stovykla vyks uždaroje teritorijoje;
• Bus galimybė nusipirkti vandens ar užkandžių parduotuvėje;
• Stovyklavietėje įrengti tvarkingi tualetai bei dušai;
• Kelialapio rezervacijos mokestis mokamas iki gegužės 1 d. – 100 EU, likusi dalis iki birželio 1 d.;
• Yra galimybė vykti autobusu.

REGISTRACIJA: summertastycamp@gmail.com
info@antstudija.lt
Dėl info kreiptis šiais nr.: +37069160551 – Edvinas
+37065316736 – Eigilė Maliauskaitė +37061061721 – Dainius Žebrauskas

MOKYTOJAI/TRENERIAI:

FRANKY DEE / VOKIETIJA
Komandos Deerockz ir Bad Newz Mp šokėjas iš Vokietijos, sukaupęs daug patirties keliaudamas aplink pasaulį, laimėjęs daugybę šokių turnyrų, įskaitant ir vieną didžiausių ir žymiausių renginių „JUSTE DEBOUT 2014“ (Hip Hop kategorijoje). Treniruotėse iš visų bus reikalaujama daug energijos ir noro dirbti, nes Franky nemėgsta tinginių. Treniruotės bus intensyvios ir sunkios, kalbėsime apie Hip Hopo istoriją, mokysimės old school ir new school stilistikos. Franky pristatys šviežiausias šokių pasaulio naujienas.

RUSLANS LEVČENKO (RUSYA) / LATVIJA
Šokėjas plačiai žinomas Baltijos šalyse ir Pasaulyje savo muzikos kūriniais ir šokiu. Mokys Hip Hop stiliaus pradmenų, kaip ruošti kūną solo pasirodymams ir savo šypsena džiugins jus kiekvieną pamoką.

DMITRY MAKAROV (LIL WAVE) / ESTIJA
Pradėjo šokti Hip Hop ir Popping 2007 metais. Nuo 2008 metų pradėjo dalyvauti įvairiuose renginiuose ir tai daro iki šiol. Visą surinkta informaciją, muzikalumą, kūrybą ir išradinguma poppinge perteiks savo pamokose.

EDVINAS AUŠVICAS (PAPER) / LIETUVA
Žodžio “ne” tiesiog nežino, visada nori įrodyti pasauliui, kad viskas yra įmanoma, jeigu tik turi daug noro. Edvino treniruotės kupinos energijos ir naujų atradimų.
Jis yra laimėjęs tokius gatvės šokių turnyrus kaip UrbanDance, Ghetto Winter Jam, The Circle, Kings & Queens, Watch Out Battles, HipHop B-Day bei daugybę kitų.

MARIUS EIDRIGEVIČIUS (ARNI) / LIETUVA
Mokyti pradėjo būdamas vos 17 metų, todėl dabar, sulaukęs 22, jau turi penkerių metų mokytojo patirtį. Laimėjo praktiškai visus šokio turnyrus, kuriuos galima laimėti Lietuvoje ir aplink Lietuvą (Urban Dance, Kings and Queens, Battle Of Est, Urban Essentials, JJ-Street Baltic Session ir t.t). Treniruočių metu gilinsimės į savo kūno galimybes, ieškosime įvairių judėjimo formų, manierų. Pamokose bus daug individualaus darbo asmenybei formuoti.

DENIS (B-BOY DENI) / LIETUVA
Breiką šoka nuo 2005 m., o šokti moko jau ketvirtus metus. Mokiniai ugdomi ne tik kaip solo šokėjai, tačiau mokomi ir darbo komandoje. Treniruotes veda linksmai, tačiau garsėja kaip reiklus treneris ir tai duoda gerus rezultatus. Nuo 2007 m. pradėjęs skinti laurus tokiuose turnyruose kaip Junior Contest – 1-oji vieta, Break Dance Underground – Seven 2 Smoke rungtyje – 2 vieta, Bboying On The Way Of Baltic – 2-oji vieta, Street Style 2vs2 – 2-oji vieta, In2TheDance – Bboying 2vs2 – 2 vieta, Urban Dance 2013 – Bboying 1vs1 – 2 vieta, In*Beat Anniversary – Bboying 2vs2 – 1 vieta, Karamba 2013 – Bboying 1vs1 – 1 vieta, SKILLZ summer Jam’14 – 1 vieta.

ROKAS LIUPSEVIČIUS (BONUS) / LIETUVA
Breiku užsiiminėja nuo 2005 m., o nuo 2010 m. pradėjo vesti treniruotes. Rokas apie save sako: “Pats vis dar neaprimau, toliau stengiuosi tobulėti, populiarinti breiko kultūrą ir noriu išmokyti kitus to, ką moku pats“. Treniruočių metu sieks mokiniams perduoti įvairiuose breiko turnyruose, seminaruose ir asmeninėse treniruotėse sukauptą patirtį, paruošti mokinius fiziškai bei išugdyti solo šokėjus su stipriais pagrindais ir teisingu suvokimu apie šį šokį.

PAULIUS FUGALIS (FIJI) / LIETUVA
Būsimas kineziterapeutas, norintis matyti gyvenimą aukštyn kojomis, pajusti sukinio jėgą. Nuo pat mažens Paulius mėgo vartytis smėlyje. Šiuo metu studijuoja Kauno Kolegijoje bei užsiima reta ir kol kas nelabai populiaria sporto šaka Lietuvoje – Tricking. Sukaupęs nemažai informacijos, kaip taisyklingai sportuoti ir mankštintis, jis nori perteikti jums savo pasaulio supratimą.

https://www.facebook.com/events/1427346894230202/