Jau šį savaitgalį, Kovo 21!

Šeštadienis jau suplanuotas: „Vilnius Street Battle“ nuo ryto iki vakaro!
Laikas bėga pasiutusiai greitai ir jau šį šeštadienį „Forum Palace“ užguls gatvės šokių gerbėjai. Čia vyks tarptautinis gatvės šokių turnyras „Vilnius Street Battle“ – trečią kartą organizuojamas didžiulis renginys, pritraukiantis šokėjus ir žiūrovus ne tik iš Baltijos, bet ir iš tolimesnių Europos šalių.
Kol dar gersite šeštadienio kavą, šokėjai jau registruosis ir dalyvaus atrankose. Jas stebėti ir šokėjus palaikyti kviečiami visi – durys žiūrovams atidaromos 10 val. 30 min. Šiuo metu jau yra gauta virš 200 šokėjų registracijų, o į gatvės šokių kovas pateks tik po 8 kiekvienoje kategorijoje (hip-hop, house, breaking, popping), tad palaikymo dalyvaujantiems atrankose tikrai reikės… Į kovas pateks tik stipriausi.
Oficialus renginio atidarymas vyks 15 val, jau gerokai įdienojus, tad neleiskite sau pavėluoti. Tiesiog negalima praleisti atidarymo šou su house šokėjais ir įspūdingojo MC Trix pirmųjų šlovės minučių ant scenos – bus vaizdų! MC Trix (Vokietija/Didžioji Britanija) jau yra tapęs renginio veidu ir žino, ko reikia santūriems lietuviams, kad pakeltų juos nuo kėdžių. Ir vis dėlto! Gatvės šokių kovos ,,Vilnius Street battle” yra svarbiausias dalykas. Iškart po atidarymo atrankas praėję dalyviai kovos ketvirtfinaliuose. Popping ir house kategorijose šokėjai kovos akis į akį – vienas prieš vieną. Kovos jie žinoma šokių žingsneliais! Ilgus metus salėje prakaitą lieję šokėjai improvizuos pagal iš anksto nežinomą DJ’aus parinktą muziką. Hi-hop ir breaking kategorijose šokėjai kovos komandose trys prieš tris, tad čia bus vertinamas ne tik muzikalumas, originalumas, technika bei kiti dalykai, tačiau ir komandinis darbas. Prisimenant ankstesnius renginius, galima tikėtis įspūdingų ir netikėtų pasirodymų!
Po ketvirtfinalių žiūrovų vėl lauks organizatorių staigmena – ilgai ruoštas ir dar didžiosios scenos nematęs dancehall šou. Na, o toliau viskas rutuliosis labai greitai: pusfinaliai, finalai, kažkur tame tarpe dar ir teisėjai parodys, ką gali! Visus solo ir komandinius pasirodymus bei kovas vertins 6 teisėjai, profesionalūs šokėjai ir atlikėjai: Dedson (Prancūzija), Yugson (Prancūzija), Arejay Kay Mifa (Vokietija), Bboy Jazzy (Nyderlandai), Bboy Kinder (Ukraina) ir Bboy Tawfiq (Nyderlandai). Kiekvienas iš jų turi savo istoriją, talentą bei ilgus įdirbio metus.
„Vilnius Street Battle“ – puikiausias pasirinkimas visam šeštadieniui. Atvesk tėtį pažiūrėti, kaip toli nuo jo jaunystės laikų pažengė breikas – emocijų lavina garantuota! Ateikit kartu su seniai matytais draugais – bendri įspūdžiai suartina! Neapsisprendi dėl popamokinės veiklos ar trūksta motyvacijos toliau šokti? Klausimų nebekils, o motyvacijos pasikrausi metams į priekį! Trauk draugą už rankos, susitiksim visi šeštadienį 😉

Bilietus platina BILIETAI.LT http://www.bilietai.lt/lt/event/24553
Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/596026367197629/