Popping seminaras su Bienio (PL) May 11

GeguŽės 11d. 13 val vyks 1,5 val. trukmės Popping seminaras su Damian Bienio Bieńkowski. Tai puiki galimybė išmokti kažką naujo, patobulinti savo techniką bei padidinti žinių bagažą. Registracija į seminarą būtina, tai galite padaryti čia http://www.skillzstudio.lt/workshop/

Bienio – „Unhuman Familia“ narys, dalyvaujantis šokių kovose nuo 2005 metų. Šokio meno mokėsi ne tik savarakiškai, bet ir iš tokių žymių šokėjų kaip Mr Wiggles, Nelson, Jr Boogaloo, Franqey, Walid, Poppin Pete, Salah, Djidawi.
Laimėjo begalę čempionatų tokių kaip “Rytm Ulicy”, “Groove Contest”, “Funky Flavour”, “Skillz Halloween Jam” ir daugelį kitų. Dėl savo didžiulės patirties jis teisėjavo daugybėje šokių renginių ir vedė seminarus Lenkijoje bei aplinkinėse šalyse.
Reprezentuoja Olsztyn, Lenkija Plačiau galite skaityti čia http://riseup.lt/bienio-pl/

Seminaro kaina vos 10 eu (35 lt)
Jei renkates daugiau nei vieną seminarą, kuris vyks gegužės menesį SKILLZ studijoje, nuo kiekvieno bus daroma 5 lt nuolaida.

(pasirinkus du ir daugiau seminarų apmokėti už visus seminarus reikia vienu kartu, kitaip nuolaida nebus suteikta)

Užsiregistravus norint užtikrinti sau vietą seminare reikia apmokėti nemažiau 50% seminarų (-o) vertės (galima ir visą sumą) studijoje arba bankiniu pavedimu nurodytais rekvizitais čia http://www.skillzstudio.lt/kainos/ iki seminaro likus nemažiau nei dvi dienos.

https://www.facebook.com/events/270489709793480

httpvh://www.youtube.com/watch?v=NlZXTbW0m9c