burn Energy Session: Xzibit, B-Real, Demrick (Serial Killers)

Tai bus didžiausia naujo renginių ciklo „burn Energy Session“ naktis šį sezoną su vienomis didžiausių hip hop urban muzikos žvaigždžių.

*******Xzibit*******

Vakarų pakrantės sunkiasvoris Xzibit išplėtė savo gerbėjų ratą, 9-ajame dešimtmetyje savo kūriniuose pasitelkdamas daugybę žvaigždžių ir galiausiai pakildamas į tą patį lygį, kuriame – Kalifornijos centrinė figūra Dr.Dre, Eminem, Snoop Dogg ir kt.

Didžiausiu Xzibit’o karjeros lūžiu tapo jo bendrai su kultiniu reperiu Snoop Dogg atliktas kūrinys „Bitch Please“, kurį prodiusavo Dr.Dre, ir kuris turėjo sujungti vakarų bei rytų pakrantes.

Jaunesni jį geriau žino kaip populiarios MTV laidos „Pimp My Ride“ vedėją.

*******B-Real*******

Xzibit LOFTE scena dalinsis su dabar jau legendinės JAV grupės „Cypress Hill“ reperiu B-Real.

Tie, kas domisi hip hopu žino, kad šio žmogaus indėlis į šią kultūrą yra solidus viso pasaulio mastu, tad faktas, kad jis pasirodys lyginant nedideliame LOFTE pašiaušia odą net ir nemažai mačiusiem.

Kompaniją apšildys CYPRESS JUNKIES, irgi iš JAV, irgi iš legendinių kolektyvų. Tai Eric Bobo (Cypress Hill) & Dj Rhettmatic (Beat Junkies/J Dilla)

Xzibit, B-Real & Demrick – Serial Killers – WANTED

„burn Energy Session“ pradės amerikiečiai LATYRX iš San Francisko jau kovo 21 d. – tai bus geras pre-party prieš balandžio 8os sprogimą.

Daugiau čia: https://www.facebook.com/events/705297886159261

Perkant bilietą į Serial Killers yra matoma opcija pridėjus 10 LT, patekti ir į pre-party su LATYRX. Serial Killers VIP bilietai garantuoja nemokamą įėjimą į pre-party.
https://www.facebook.com/events/264565310371466/