Rise Up 2013 vyks gegužės 18d.

Šiemet gegužės 18 d. Panevėžyje vyks jau ketvirtasis „Rise up: summer challenge“. Tai gatvės šokių šou ir „All Styles“ kovų turnyras, kuriame atskirose kategorijas varžosi pradedantieji ir pažengę šokėjai. Šiais metais yra keli pakeitimai, apie kuriuos norime Jus informuoti:
1. Gatvės šokių šou kategorija. Kaip ir ankstesniais kartais, pasirodymo trukmė 2,5-3,5 min, negalima naudoti jokių papildomų dekoracijų, atskiros kategorijos pradedantiesiems ir pažengusiems, kids, juniors ir adults. TAČIAU nuo šių metų šokių stilių įvairovė nebebus vertinama papildomais taškais. Savo pasirodyme galite naudoti tik vieną, arba kelis gatvės šokių stilius (breiką taip pat!), nuo to vertinimo rezultatai nesikeis. Teisėjai bus kompetetingi asmenys, kurie vertins gatvės šokių stilių techniką, choreografinį išpildymą, sinchroniškumą, artistiškumą ir šou elementus šokyje. Bus skiriama po 3 prizines vietas kiekvienoje amžiaus ir pažangumo kategorijoje: kids beginners, kids advanced, juniors beginners, juniors advanced, adults beginners ir adults advanced.
2. Gatvės šokių kovų kategorija. Kaip ir ankstesniais kartais, atskiros kategorijos pradedantiesiems ir pažengusiems, TAČIAU, nuo šių metų komandas pagal gatvės šokių šou pasirodymų rezultatus į kovas atrinks teisėjai. Bus atrinktos 8 komandos iš pradedančiųjų (kids, juniors, adults) ir 8 komandos iš pažengusiųjų (kids, juniors, adults). Kovų metu gros hip-hop, house, funky muzika (all styles). Kovose komandą galės sudaryti nuo 5 iki 10 narių, iš kurių ne mažiau kaip 50 proc. turės sudaryti gatvės šokių šou atlikę šokėjai. Kovos vyks atkrentamuoju būdu ir liks po vieną komandą nugalėtoją pradedančiųjų ir pažengusiųjų kategorijoje.
3. Registracija iki gegužės 12 dienos!
4. Visos taisyklės, informacija, foto ir video iš praėjusių renginių bei dalyvių registracijos forma čia: www.riseup.lt
Užbaikime 2012-2013 metų sezoną pergalėmis ir pasikraukime gerų emocijų visai vasarai.. Kviečiame visus registruotis ir dalyvauti!

Facebook: https://www.facebook.com/riseup2010
Web: https://www.riseup.lt