Popping’o seminaras su Alex “Mechanikool” Peters (UK)

Popping’o seminaras su Alex “Mechanikool” Peters iš Jungtinės Karalystės. Laikas: Gegužės 19d. 14:00 – 15:30 val., Vieta: Lukiškių g. 5, 2a. SKILLZ studija, Kaina: 35 Lt. (10 Eu)

Registracija studijoje arba el. paštu info@skillzstudio.lt nurodant vardą, pavardę, tel. nr. laiško tema: Alexo seminaras.

Mechanikool šoka Popping ir tobulina Animation stilių jau 13 metų. Pats žinodamas, kaip svarbu yra gauti žinias apie šokį, labai vertina galimybes pasidalinti savo įgytomis žiniomis su kitais. Pats Mechanikool turėjo galimybę mokytis patariant tokioms popping legendoms kaip Pop N Taco, Popin Pete, Skeeter Rabbit ir visiems Electric Boogaloos komandos nariams.

Mechanikool yra laimėjęs daugybę vietinių ir nedidelės reikšmės renginių, tačiau svarbiausi laimėjimai jo žodžiais tariant: UK Popping Champion 2006 ir 2011 metais, o 2007 m. finalininkas. Mechanikool buvo šių metų UK šokių projekto „Got to Dance“ pusfinalininkas. Dalyvaudamas šiame projekte jis šoko Animation tradicine forma ir taip pristatė šį šokį didžiulei UK žiūrovų audotirijai.

Pastaruoju metu Mechanikool daug keliauja Didžiojoje Britanijoje ir Europoje dalindamasis savo žiniomis ir šokio filosofija. Jis teigia, kad šokis turi galią suteikti pasitikėjimo savimi ir tikisi pasidalinti savo įkvėpimu su visais norinčiais.

https://www.facebook.com/events/639625692719829