SKILLZ Halloween JAM

Lapkričio 3 d. nuo 16 val. gatvės šokių studijoje SKILLZ vyks šokių renginys „SKILLZ Halloween JAM 2012”.
Renginio metu vyks: Hip-Hop, House, Popping, Bboying kovos 1vs1. Dalyvių amžius, pažangumo lygis bei kiti aspektai nėra svarbūs. Svarbu tik viena –parodykit savo skillz‘us! Dalyviai moka po 10 Lt, o laimėtojas pasiima visą jo kategorijos surinktą turtą :o Žiūrovams įėjimas vos 10 Lt.

Šokėjų atrankos vyks kovos būdu, bus atrinkti geriausi 16 šokėjų (dalyvaujant mažiau nei 16 šokėjų kategorijoje bus atrinkti 8). Vėliau kovos būdu bus nustatytas nugalėtojas. Visose kovose šokėjai turės po 1 išėjimą ne ilgiau nei 45 sek. Finale šokėjai turės po du išėjimus.
Šokėjams teisėjaus kompetentinga keturių teisėjų komisija:
Hip-Hop – Shaadow Sefiroth (United Kingdom) http://www.youtube.com/user/angemickael
House – Nastya (Latvia, Jamstyle) http://www.youtube.com/watch?v=nLSXf1RePjA
Popping – Domas Zinkevičius (Lietuva, In*Beat) http://www.youtube.com/watch?v=zkeLQhoYdi4
Bboying – ABC (Latvia, Camelot crew) http://www.youtube.com/watch?v=v9Ll40AOhn0

Visi 4 teisėjai teisėjaus visose kategorijose, bet savo atstovaujamoje stiliaus kategorijoje pagrindinis teisėjas turės 2 balsus (viso 5 balsai).

Dalyviai registruojasi el. paštu info@skillzstudio.lt nurodydami savo vardą, pavardę, amžių, šokamą stilių, šokių studiją, kurioje šoka. Norint šokti dviejuose ir daugiau stilių – dalyvio mokestis atitinkamai mokamas už kiekvieną stilių.
Kiekvienos kategorijos trijų prizinių vietų laimėtojai bus apdovanoti diplomais, o pirmos vietos laimėtojai gauna visą iš savo kategorijos dalyvių surinktą dalyvio mokesčio sumą!

Taip pat vyks seminarai su teisėjais: Hip-Hop (Shaadow, UK) ir Waacking (Nastya, LV). Papildoma info čia

Daugiau http://www.skillzstudio.lt/

httpvh://www.youtube.com/watch?v=C753mCDq_m8