DJ PREMIER Vilniuje!

DJ PREMIER-Gang Starr and MC BUMPY KNUCKLES

DISKOHOLIKAI triukšmingai pristato dar vieną gyvai ir garsiai skambančią legendą! Iš šlovės spindulių niekaip nesitraukiančio hiphopo dueto GANG STARR narį DJ PREMIER, kuris kartu su MC BUMPY KNUCKLES sprogdins menų fabriko LOFTAS sienas. 

Hiphopo madas diktavusios grupės GANG STARR beatmaker’is DJ PREMIER tituluojamas geriausiu visų laikų šios scenos prodiuseriu. Per įspūdingą savo karjeros laikotarpį hiphopo veteranas prodiusavo bei dirbo su tokiomis superžvaigždėmis kaip Jay-Z, Kanye West, The Notorious

 B.I.G., Snoop Dogg, Xzibit, Fat Joe, Game, KRS-One, Lord Finesse, M.O.P., Mos Def, NAS, Rakim, Big Daddy Kane, Limp Bizkit, Christina Aguilera ir daug kitų.Į Lietuvą DJ PREMIER atvyksta su stipriu užnugariu – įspūdingo stoto repo virtuozu BUMPY KNUCKLES. Kelių valandų pasirodyme amerikiečiai pristatys naujausius savo kūrinius iš bendro šiais metais pasirodžiusio albumo „The KoleXXXion“ ir aibę kitų, klasika tapusių hiphopo perlų, prie kurių atsiradimo DJ PREMIER yra prikišęs savo auksines rankas, tikėtina, ir ausis.

Neabejojama, kad geidžiamiausi hiphopo grojaraščiuose skambantys ritmai LOFTO erdvę pavers kunkuliuojančiu garsų ir jausmų katilu. Tinkamą jo temperatūrą prieš koncertą padės prižiūrėti:
G&G Sindikatas
Dee & Kamy
MC Messiah
Omerta
Alekna
Yga (Da Manifest) & Broo (JBC)

Garsu ir šviesa rūpinasi mūsų geri draugai SOUNDBOYS.LT

Išankstiniai pigesni bilietai: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/hip_hop/?concert=109100

https://www.facebook.com/events/252886544828672/