Vilnius Street Challenge 3vs3

Šių metų vasario 25 d. Vilniuje, pramogų centre „Pramogų bankas“, esančiame Pamėnkalnio g.7 / A.Stulginskio g.8, įvyks tarptautinis gatvės šokių turnyras „Vilnius Street Challenge 2012 with NESCAFÉ“.
Turnyre savo jėgas išbandys stipriausi Lietuvos ir užsienio šalių hip-hop‘o, bboying‘o, house‘o ir popping‘o šokėjai. Dalyviai varžysis 3×3 ir 1×1 kategorijose. Juos vertins ir savo solo pasirodymais stebins gatvės šokių legendos ir jaunosios kartos šokio genijai: Buddha Stretch (JAV), Bobby Mileage (JAV), Keskya (FR/NO), Bboy Mouse (UK/PHL), Bboy Menno (NL), Bboy Ata (FIN).

Gerą nuotaiką ir puikius įspūdžius užtikrins pirmą kartą į Lietuvą atvykstantis neišskiriamas duetas – renginio vedėjas MC Trix ir DJ Mesia iš Vokietijos. Renginio dalyvių bei žiūrovų laukia staigmena – dueto paruoštas „James Brown Tribute Show“.

Paskubėkite! Kito turnyro reikės laukti visus metus!

RENGINIO TIKSLAI
Populiarinti gatvės šokius jaunimo tarpe kaip aktyvaus, sveiko ir sportiško laisvalaikio praleidimo būdą;

Pakelti Lietvos gatvės šokių atlikėjų meninį ir technikos lygį, skatinti kūrybiškumą, originalumo paieškas;
Skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp jaunimo pasitelkiant šokį, kaip jungtį.

DALYVIAI
Dalyvių amžius neribojamas. Dalyvio mokestis – 10 EUR (35 LT) nuo žmogaus, mokamas renginio dieną. Dalyviai varžysis keturiose skirtingose kategorijose pagal šokio stilių: hip hop, bboying, popping ir house. Hip hop ir break kovos vyks principu „trys prieš tris“, popping ir house – „vienas prieš vieną“. Būtina išankstinė dalyvių registracija.

REGISTRACIJA
Būtina išankstinė visų dalyvių registracija! Registruotis iki 2012 m. vasario 20 d. http://vilniuschallenge.com/registracija/

ATRANKA
Hip hop ir break komandos, sudarytos iš 3 šokėjų, rodys 2 min. trukmės DEMO pasirodymus. Per DEMO komanda turi parodyti, kad yra verta šokti kovose – bus vertinama komandos narių improvizacija, junginįai, komandinis darbas pasirodymo metu. DJ Mesia atsitiktinai parinks muziką ir turėsite 2 minutes parodyti savo sugebėjimus. Į kovas savose kategorijose ,,trys prieš tris” po pasirodymų bus atrinkta po 8 hip hop ir breiko komandas.
House ir popping šokėjai atrankos metu rodys savo improvizaciją (iki 1 min.) pagal organizatorių parinktą atitinkamo stiliaus muziką. Į kovas „vienas prieš vieną“ bus atrinkta po 8 house ir popping šokėjus.

BATTLES
Pagal atrankos rezultatus teisėjai surikiuos hip hop, bboying komandas, house ir popping solo šokėjus nuo 1 iki 8 jų kategorijose (1 – stipriausias, 8 – silniausias). Komandos ir solo šokėjai savose kategorijose kovos tokia tvarka: 1 su 8, 2 su 7, 3 su 6, 4 su 5.
Vyks ketvirtfinalis, pusfinalis ir finalas. Kovose ,,trys prieš tris” komandos kiekviename etape turės po 3 išėjimus po 45 sekundes, jų metu galės rodyti tiek improvizaciją, tiek choreografiją (ne ilgiau, nei pusė pasirodymo laiko). Finale komandos turės po 6 išėjimus. House ir popping kovose (vienas prieš vieną) šokėjai etapuose iki finalo turės po 2 išėjimus po 45 s., o finale po 3 išėjimus po 45 s.

TEISĖJAI
Pasirodymus atrankos metu bei kovas vertins kompetetinga tarptautinė 3 teisėjų komisija. Iškart po kiekvienos kovos teisėjai balsuoja pakeldami rankas į laimėjusios komandos pusę. Pralaimėjusi komanda iškrenta. Pusfinalyje pralaimėjusios komandos lieka kovoti finale dėl 3-4 vietos.
Teisėjai turi teisę paprašyti papildomo išėjimo tik finalineje kovoje.
Teisėjai turi teisę diskvalifikuoti komandą/šokėją už nepagarbų elgesį, trukdymą priešininkams, apsvaigimą alkoholiu ar psichotropinėmis medžiagomis.

APDOVANOJIMAI
1 vietos hip-hop 3 vs 3 kategorijos laimėtojai (komanda) gaus 1000 EUR grynais!
1 vietos bboying 3 vs 3 kategorijos laimėtojai (komanda) gaus 1000 EUR grynais!
1 vietos house 1 vs 1 kategorijos laimėtojas gaus 300 EUR grynais!
1 vietos popping 1 vs 1 kategorijos laimėtojas gaus 300 EUR grynais!
Visi 1, 2, 3 vietas užėmę dalyviai bus apdovanoti diplomais, renginio trofėjais ir rėmėjų prizais.

Plačiau:

http://vilniuschallenge.com/

https://www.facebook.com/vilniusstreetchallenge

Prisijunk!