Plan B: KORMAC’S BIG BAND

Plan B: KORMAC’S BIG BAND 2012-02-10, nuo 22 val. Menų fabrike LOFTAS
Menų fabrike „Loftas“ startuoja naujų unikalių vakarėlių ciklas „Plan B“, kurio pagrindiniu svečiu šįkart taps hipo hopo ir modernaus svingo šokių aikštelių žvaigždė DJ Kormac kartu su savo 8 asmenų gyvos muzikos grupe „Kormac’s Big Band“.
Jie suka plokšteles, spaudo samplerius, muša būgnus, groja net dviem bosinėm gitarom, trimitu, klarnetu ir ne tik, bei turi nepakartojamą barbershop kvartetą.
Barbershop ketveriukė – tai lyg iš stilingų kino filmų nužengusių vyrukų kvartetas. Jie ne tik dainuoja sinchronu, bet ir juda taip, jog belieka jiems tik pritarti ir pajudėti kartu.
„Kormac’s Big Band“ yra jau „Lofte“ besilankiusių ir lietuvius apžavėjusių energingingųjų „Parov Stelar Band“ bendražygiai.
Taigi svingo, lindyhopo bei geros judrios gyvos muzikos mėgėjai sukluskite ir pasižymėkite vasario 10 dieną.
Tiesa, „Plan B“ vakarėlis turės kelias kulminacijas. Antroji „Plan Ballantine’s“ vakarėlio staigmena – Tesla transformatorius. Pirmą kartą Lietuvoje bus pristatytas aparatas, kuriantis dirbtinių žaibų muziką.
KORMAC’S BIG BAND – Rainstorm www.youtube.com/watch?v=w-6gv-4mslE

Daugiau apie KORMAC’S BIG BAND
DJ Kormac savo kuriamoje muzikoje pirmenybę teikia 3 – 5 dešimtmečių bebopui ir swingui. Tačiau, kad visa tai neskambėtų lyg pokario Niujorko aidai, į ją dublinietis įvedė hip hopo ir break beats elementų.
BBC Radio 1 balsas Annie Mac apie KORMAC’S BIG BAND skambesį apibūdina taip: „Tai pats keisčiausias muzikinis sąstatas, kokį esu mačiusi, tačiau jis tikrai pasiteisina“.
Su KORMAC’S BIG BAND misteris Kormacas apkeliavo visą pasaulį, tame tarpe ir didžiuosius festivalius kaip „Glastonbury“, „Bestival“ ir kt. Taip pat į muzikinį turą leidosi kartu su „Portishead“, „The Flaming Lips“, „Death in Vegas“ ir kitais muzikoje sunkiasvoriais vardais.