Gatvės Lyga Fest: SUPERSCI

Gatvės Lyga Fest: SUPERSCI Sausio 14 d., nuo 21 val. Menų fabrikas LOFTAS

Gatvės Lyga – išsami radijo laida apie hip-hopą – 2011 m. šventė vienuolikos metų egzistavimą ir nepalūžimą prieš jokias negandas.

Tais pačiais metais sugalvojo, kad subrendo rengti ne tik tęstinę laidą, bet ir tęstinius gyvos muzikos renginius. Taip atsirado Gatvės Lyga Fest idėja.

GLF – tai kokybiškų, turiningų ir pasiutusių hip-hopo renginių serija tokiu pat pavadinimu.

1-ojo Gatvės Lyga Fest svečias – SUPERSCI iš Švedijos.

Programa LIVE:
SUPERSCI (SE)
Pushaz
MAD MONEY
Tie Geresni
INNOMINE
LILAS

DJ’ai:
Loop Brothers: Alko ir Swix
Mantini (Taste It)
MIX

SUPERSCI – švedų hip hopo grupė. Jų muzika – šiaurietiška melancholija derinama su giliais tekstais, džiazu ir soulu, izoliuota nuo didelių miestų tendencijų ir triukšmo – užsidirbo fanų pagarbą.

Prieš keturis metus jie žengė pirmuosius žingsnius iš pogrindžio tarptautinio pripažinimo link.

Nors hip hopo muzika dažnai yra asocijuojama su pagyrūnišku ir įžuliu požiūriu, SUPERSCI tekstai yra perpildyti minčių apie praeitį, dabartį ir ateitį. Bet svarbiausia tema – pastangos gyventi dabar ir kaip įmanoma naudingiau išnaudoti mums skirtą laiką.

Reperiai Arka, Mr Noun ir dainininkė/reperė Remedeeh už savo unikalų skambesį dėkoja prodiuserių duetui Flyphonic (Erik L ir Arka).Jie išdirbo grupės organišką skambesį, kuriame dera džiazas, soulas ir vietinis folkas.

Pirmasis grupės debiutinio albumo singlas “On the Grid”pateko į pirmąją vietą Švedijos chartuose. Antrasis singlas “Get!”pagavo tarptautinių žurnalų ir radijų dėmesį.

SUPERSCI sugrįžo su nauju albumu “Timelines”. Su juo aplankys ir Lietuvą.