Kings & Queens

Gatvės šokių kovos rateliuose kiekvienas už save. Įrodyk savo kilmingumą. Šokių stiliai: B-Boying, Hip-Hop, House, Popping. Taip pat: Most Props. Dalyvių registracija: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDFZWGlzNWpaMEF3dFZOLUFFakFiM2c6MQ

Vis dar karaliai: Sane One, Arni, Hubert, Zenkė.

Part of Live From Kaunas Streets Festival: http://www.facebook.com/lfks.lt

Bilietai netrukus.

TAISYKLĖS:
Kas yra „Kings And Queens“ ?
– Gatvės šokių kovos rateliuose, kur vieninteliai teisėjai yra patys šokėjai.
Kokie šokių stiliai?
– Hip-Hop, B-Boying, House, Popping.
Kaip tai vyksta?
– Šokėjas, užsiregistravęs į kovas, gauna mažą karūnėlę, kurią turi turėti su savimi kovų metu. Užsiregistravę šokėjai(kiekvieno stiliaus atskirai) burtu tvarka yra suskirstomi į ratelius po 8-12 žmonių. Vedėjui paskelbus pradžią, šokėjai šoka savo rateliuose 20 minučių. Taip vyksta su kiekvienu stiliumi atskirai. Priklausomai nuo užsiregistravusių skaičiaus, vienu metu gali vykti 1, 2, 3 ar daugiau to stiliaus ratelių.
– Kings and Queens ESMĖ: Po 20 minučių, paskelbus etapo pabaigą, kiekvienas šokėjas savo karūnėlę turi atiduoti tam šokėjui, kuris, šokėjo manymu, šoko geriausiai. Karūnėlės pasilikti sau negalima. Daugiausiai karūnėlių surinkę šokėjai(skaičius priklauso nuo bendro ratukų skaičiaus) patenka į finalinį ratuką, kuriame viskas vyksta ta pačia tvarka ir kurio pabaigoje yra išsiaiškinami to stiliaus Karalius arba Karalienė. Bus paskelbiami kiekvieno stiliaus nugalėtojai.
– Jei po karūnėlių dalybų pirma vieta yra aiški, o antrą vietą dalinasi keli vienodą skaičių surinkę šokėjai, į kitą etapą patenka tas šokėjas, kuris gavo karūnėlę iš ratelio nugalėtojo.
– Most Props nominacija: Most Props nominacija yra skiriama šokėjui, per kovas surinkusiam daugiausia karūnėlių per visus etapus visuose stiliuose, nepriklausomai nuo to, tapo Karalium ar Karaliene, ar ne. Šokėjai gali dalyvauti ir daugiau nei viename stiliuje, todėl šios nominacijos esmė išsiaiškinti žmogų, kuris atstovavo labiausiai ir universaliausiai.

http://www.facebook.com/events/305095072843411/