Šokių Stovykla ’11

Jau kasmetine tapusi gatvės šokių stovykla su aukščiausio lygio mokytojais Lietuvoje šią vasarą kviečia jau į dvi pamainas. Dalyvauti kviečiami visi šokėjai: tiek jau šokantys, tiek norintys pradėti, tiek jaunesni, tiek vyresni, ir visiškai nesvarbu, ar priklausote kokiai nors šokių studijai, ar ne. Stovyklos metu visi savaitei tampame viena šeima(įrodymai – apačioje).

Stovykloje nėra amžiaus ribų – dalyvauja tiek vaikai, tiek vyresni, tiek suaugę. Šokėjai, atvykę į stovyklą, yra paskirstomi į dvi pajėgumo grupes tam, kad tiek pažengę, tiek pradedantys galėtų tobulėti ir gauti viską jiems suprantama kalba. Vienintelis reikalavimas dalyvaujančiam – noras šokti.

Stovykloje:
-Trys šokių pamokos kasdien.
-Mankšta bei fizinio rengimo ir lankstumo treniruotė kasryt prie Merkio upės kartu su Edvinu Brasu.
-Maitinimas keturis kartus per dieną.
-Aptverta teritorija, kurioje būsime tik mes.
-Patyrę šokio mokytojai bei vadovai, puikiai žinantys, ko reikia šokėjams.
-Per savaitę patobulėsite ir apie šokį suprasite tiek, kiek mažai kas sugeba per metus.
-Hip-Hop, House, Breakdance(B-Boying), Jazz ir kiti šokių stiliai.

Programoje taip pat:
-Filmai apie šokį.
-Šokių kovos.
-Kūrybinės dirbtuvės.
-Stovyklos pabaigos pasirodymai.
-Iškylavimas bei pamokos gamtoje.
-Laisvi šokiai bei bendravimas kas vakarą.
-Diskusija.
-Hip-Hop.

Mokytojai ir vadovai.
Šokio mokytojų kolektyvas – puikiai Lietuvos šokėjams žinomi žmonės, jau ne vienus metus ugdantys gatvės šokių stilių šokėjus Vilniuje:

-Pamatę Airidą Gudaitę, kad ir kur ji šoktų – ar teatro scenoje, ar televizijoje, ar tiesiog vakarėlyje – žmonės tiesiog negali likti abejingi. Didele energija bei atsidavimu šokiui išsiskirianti Airida – puikus pavyzdys visiems jauniesiems šokėjams. Užsispyrusi ir iš savęs reikalaujanti tik maksimumo, to paties Airida reikalauja ir iš savo šokėjų. Šokio patirties Airida sėmėsi Prancūzijoje, Vokietijoje, Suomijoje ir skirtingų šokių stilių seminaruose Lietuvoje, vaikus ir suaugusius šokti moko jau septynis metus.

-Hubert-Fabien Lagin: kilęs iš Gvadelupės salos Karibuose, didžiąją gyvenimo dalį praleidęs Paryžiuje, kur ir mokėsi šokėjo amato, o prieš kelis metus atsikraustęs į Vilnių šokėjas/choreografas/muzik​os kūrėjas savo pamokose neleidžia svajoti, nes, Huberto įsitikinimu, vienintelis kelias į šokėjo sėkmę – sunkus ir tikslingas darbas. Tie, kas jau pažįsta Hubertą, žino, kas nežino – sužinos, jog jo pamokos – ne tik naudingos, bet ir linksmos. Garsus juokas ir linksmi riksmai – neatsiejama Huberto metodikos dalis.

-Stovyklos Breiko mokytojas – Laurynas Žakevičius (B-Boy Lau). Breiko ir kitų gatvės šokių bendruomenei žinomas jau eilę metų, didžiajai daliai Lietuvos žmonių Laurynas tapo žinomas sudalyvavęs projekte „Tu Gali Šokti“, kur didelio savo talento bei pastangų dėka nukeliavo iki top šešetuko. Žiūrovus stebinęs antgamtiškos jėgos reikalaujančiais judesiais, Laurynas išsikovojo didžiulį šokio mėgėjų palaikymą, tačiau nei kiek nenutolo nuo savo mokinių ir bendruomenės. Lauryno pamokos – žinių apie breiką dozė, pateikta forma, kurią supranta kiekvienas.

-Stovyklos vadovų pareigas, kaip ir praeitais metais, eis Edvinas Brasas, Laurynas Zoh bei Gabrielis Žvirblis. Patys būdami aktyviais šokėjais, prisidendančiais(tiek organizacija, tiek vedimu, tiek dalyvavimu) prie įvairių šokių renginių Lietuvoje, jau praeitų metų stovykloje jie tapo mėgiami stovykloje dalyvaujančių už nuoširdumą bei sugebėjimą susišnekėti. Vadovai visos stovyklos metu rūpinasi(svarbiausia, žino kaip) tuo, kad kiekvienas šokėjas galėtų tiesiog šokti, jaustis saugus ir suprastas.

Vieta:
Kaimo turizmo sodyba Valkininkų miestelyje, 54 km nuo Vilniaus važiuojant Druskininkų kryptimi.

Laikas:
-1-oji pamaina: Liepos 18-24
-2-oji pamaina: Liepos 25-31

Kaina:
Vykstant į vieną pamainą – 550 litų. Vykstant į abi pamainas – 900 litų.

Registracija:
-Norėdami vykti į stovyklą, turite užpildyti registracijos formą šiame puslapyje: https://spreadsheets.googl​e.com/viewform?formkey=dEN​QSkpDQWxwUFBhYmdld1dfR3pWV​VE6MQ
-Su visais užsiregistravusiais susisieksime per savaitę nuo užsiregistravimo tam, kad patvirtintume Jūsų registraciją.
-Pasiteiravimui rašykite laurynas@labstudio.lt arba skambinkite 868850220

Apie nuvykimą, parvykimą, reikalingus dokumentus, kartu su visa papildoma informacija pranešime asmeniškai kiekvienam užsiregistravusiam ir patvirtinusiam savo dalyvavimą.

2010 metų stovykla: http://www.youtube.com/wat​ch?v=N2n-obHljK4

Susitiksime stovykloje!